Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA  ZWYKŁA – ROK C

03.02.2019 r.

1. Zakończyła się w minionym tygodniu wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjmowali nas w swoich domach, aby razem z kapłanem wypraszać Boże błogosławieństwo dla swojej rodziny i ofiarowali swój czas na wspólną rozmowę. Słowa wdzięczności kierujemy do osób, które służyły swoimi pojazdami w czasie kolędy. Staropolskie Bóg zapłać składamy za wszystkie ofiary, które zostały złożone. Szczególne Bóg zapłać za ofiary z przeznaczeniem na remont i rozbudowę kościoła. Za wszelką życzliwość i dobro jeszcze raz wszystkim dziękujemy.

2. W czwartek o godz. 7.oo Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I-ej Komunii św.

4. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na sprawy gospodarcze naszej Parafii. W minionym tygodniu na rozbudowę i remont kościoła złożono ofiary na kwotę 1600,- zł. Bóg zapłać.

5.  W sobotę o godz. 9.oo spotkanie wszystkich dzieci, które przygotowują się do I-ej Komunii św. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców.

6. W sobotę o godz. 10.oo spotkanie dla młodzieży klas III-ich klas gimnazjum

i VIII-ych Szkoły Podstawowej.

 

7.  Od poniedziałku Msze św. w dni powszednie: 7.oo; 18.oo i 18.3o.

8. W piątek o godz. 16.3o spotkanie kandydatów na ministrantów a o godz. 19.oo spotkanie ministrantów.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 15.oo spotkanie dziecięcego Kółka Różańcowego.

 

10.  W środę na godz. 17.oo na spotkanie zapraszamy członków Żywego Różańca.

11. W dniach od 1 – 10 sierpnia 2019 r. z naszej Parafii organizowana jest pielgrzymka : Litwa, Estonia, Łotwa, Psków, Sankt Petersburg. Szczegóły na plakacie i u ks. Grzegorza. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie ponieważ ponieważ będą potrzebne wizy.

12. W tym tygodniu w liturgii pogrzebowej pożegnaliśmy zmarłych: Krystynę Jaskulską, Tadeusza Drużyńskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu…

13.  Przed kościołem można nabyć kolejny numer tygodnika „Idziemy”.

14. Wszystkim na ten tydzień składamy najlepsze życzenia. Zwłaszcza tym, którzy obchodzą swoje osobiste uroczystości. Na ten tydzień na nasze prace i obowiązki Szczęść Boże.

 

 

 

 

 

Facebook: Parafia Przemienienia Pańskiego w Aleksandrowie Kujawskim

(warto wejść i zobaczyć chociażby ostatnie zdjęcia – polecamy)